SİHRİN ÇEŞİTLERİ

1-      Kovuculuk ve gizli şekilde aldatmak, müminleri birbirine düşürmek için yapılır

2-      Kalpleri bağlamak, basireti bağlamak, insanları kendine güvendirmek için yapılır,

3-      Yemeklerin ve ilaçların özeliklerinden yararlanarak yapılan sihir,

4-      Tılsımlar

5-      Cinlerle yapılan büyüler,

6-      Vehim sihri,

7-      İllüzyonist sihir,

8-      Keldanilerin, sihir kitaplarıyla yıldızlarla yapılan sihir

Allah’a sığınan ve ona tevekkül edenler mahzun olmaz. Bir an gaflete düşüp sahtekar medyum adı altında  büyü yapan, insanları elde ettikleri cinlerle tuzaklarına çekerek maneviyatıyla oynayanların şerrinden Allah muhafaza eylesin.

Büyü yapmak için kadının kendi hayız kanını getirmesini isteyen, sidiğini, külotu ve sutyeni isteyen çok hoca kılıklılar vardır. Bazen siyah keçi, siyah horoz gibi hayvanları şeytanın adına kurban için isterler bunlar bazen eşlerin bir araya gelmesi için bazen de ayrılmaları için bazı nesneleri kullanırlar.

Tanıdığım bir kardeşimin başından gecen bir olay bir hocaya gitmiş hoca bunlar ancak bu dilden anlar demiş sen bana iki adet tahta kaşık getir. Kaşıklar gelince iç kısımlarına isimler yazılmış ters bir şekilde kaşıklar bağlanıp poşete sarılarak mezarlığın bir köşesine bırakmasını istenmiş. Oda bırakmış Ertesi gün ağrı ve sıkıntıları artmış bana geldi durumu anlattı. Kendisinin büyü ile muhatap olduğunu yaptığı şeyin büyü olduğunu söyledim. Sonuç mu hanımının geri gelmesini istiyordu ama olmadı boşandılar. Allah cc bizleri korusun inş.

Bazen küçük kız çocuğu isterler ellerine tılsım yazıp görüntü alırlar. Tırnak boyayarak bu işi yaparlar. Suya bakarak haber verirler. Rabbim yanlışa yönlendiğimizde bizi doğruda tut.

Lüten Yazıyı Paylaşın Ve Beğenin :
manevidestekdayanisma@hotmail.com
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Instagram

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir